Czapki reklamowe - haft lub nadruk

29-10-2019

czapka z logo Czapki reklamowe są idealnym gadżetem firmowym. Są nieduże i tanie w sprzedaży oraz uniwersalne. Czapki reklamowe z logo są idealnym sposobem na wypromowanie swojej firmy. NA rynku są różne wersje czapek- 5 lub 6 panelowe, snapback, fullcap czapki zimowe, uszatki, kapelusze oraz daszki.

Czapka z daszkiem czyli klasyczna bejsbolówka- niska cena oraz prostota sprawia iż to jeden z popularniejszych gadżetów na akcje promocyjne. Budowa czapki pozwala na wykonanie nadruku z przodu, boku lub tyłu czapki. Modnym modelem szczególnie wśród młodszych ludzi jest czapka typu snapback lub fullcap – czapki raperskie. Czapkę można dostosować do wieku grupy docelowej. Doskonale na takich czapkach sprawdzi się nadruk lub haft komputerowy.

W przypadku gładkiej powierzchni czapki można zastosować nadruk- zdecydowaną zaleta będzie przejścia tonalne, nieograniczona liczba kolorów oraz stosunkowo niska cena do nagładu. W przypadku niewielkiej ilości nadruku nie jest wymagana matryca, która jest składową ceny co znacznie obniża koszt i wychodzi tania czapka z nadrukiem. Jest doskonałą opcja również w przypadku skomplikowanych grafik lub zdjęć.

Haft komputerowy jest polecany przy prostych grafikach, posiadających małą liczbę kolorów i brak przejść tonalnych. Haft wymaga przygotowania matrycy oraz wykonania haftu próbnego- znacznie wydłuża to czas i podnosi koszt. W przypadku haftu możemy wykonać wypukłą aplikację.