Gadżety reklamowe niezbędne dla przedszkoli

08-10-2019

Pewnie wielu dyrektorów oraz właścicieli prywatnych przedszkoli zastanawia się po co mu gadżety reklamowe dla przedszkola. Otóż sprawa jest banalnie prosta- gadżety to nie tylko długopisy ale i wiele niezbędnych dla przedszkoli rzeczy.

kamizelka odblaskowa z nadrukiem koszulkolandia Zacznijmy może od najbardziej istotnych dla każdego przedszkola- KAMIZELKI ODBLASKOWE – w naszej ofercie znajdują się kamizelki odblaskowe dla dzieci w małych rozmiarach na, których można wykonać nadruk lub logo umożliwiające rozpoznanie. Świetnie się sprawdzą na wycieczkach gdzie można szybko zauważyć, które dzieci są z przedszkola. Kamizelki poprawiają widoczność na drodze w przypadku wyjść na spacer. W sytuacji gdzie grupa dzieci znajduje się wśród dużego tłumu np. podczas wycieczki do ZOO pomagają łatwiej odszukać dziecko oraz skontrolować gdzie grupa się znajduje. Ważne jest również to iż kamizelki się bardzo szybko ubiera, zdejmuje. Zajmują mało miejsca oraz łatwo je uprać. Nadruk jest trwały a kamizelka odporna na warunki atmosferyczne a co najważniejsze spełnia funkcję ostrzegawczą.

Czapeczki z własnym nadrukiem doskonale chronią dzieci przed nadmiernym CZAPKA Z NADRUKIEM promieniowaniem słonecznym szczególnie latem. Doskonale zakrywają głowę dziecka nie doprowadzając do udaru  słonecznego. Oprócz ochrony zdrowia pozwalają na szybką identyfikację dziecka z grupą, odnalezienie w tłumie. Jest możliwość zamówienia kliku kolorów, które będą dopasowane do grup. Czapka dziecięca z nadrukiem jest doskonałym pomysłem na wycieczkę oraz na plac zabaw.

KOSZULKA Z NADRUKIEMKoszulka z nadrukiem ulubionej postaci z bajki lub logo przedszkola. Taka koszulka będzie idealnym pomysłem na prezent dla dziecka, jako część mundurka szkolnego lub przedszkolnego. Dzieci będą łatwe do odróżnienia od tłumu podczas wycieczki. Hitem w ostatnich latach stały się również koszulki kolorowanki- na białej koszulce wykonujemy nadruk konturu a dziecko farbkami lub mazakami może samodzielnie ją pokolorować. Możecie Państwo zaprojektować nadruk sami lub zdać się na pomoc naszych grafików, którzy potrafią tworzyć wyjątkowe koszulki. Indywidualny własny projekt dla przedszkola lub każdego przedszkolaka. SPRAWDŹ 

W swojej ofercie możemy również zaproponować plecaki / worki na buty. Doskonały pomysł by plecak wykorzystać do trzymania lub przenoszenia obuwia na zmianę. Można wykonać na worku logo lub napis np. nazwa grupy lub imiona dzieci. Taki plecak można wykorzystać również podczas wycieczki by spakować do niego najpotrzebniejsze przedmioty. TORBY-PLECAKI (KLIK)

Podczas złej pogody sprawdzi się również parasol z logo – uchroni przed deszczem lub obfitymi opadami śniegu. Niezastąpiony podczas wycieczek. (KLIK)

Bidon reklamowy to jeden z lepszych pomysłów podczas wyjść na plac zabaw oraz wycieczkę. Każde dziecko może mieć w nim zapas wody, który zużyje podczas zabawy lub wycieczki. Jak wiadomo jest to bardzo istotne by uzupełniać płyn w ciągu dnia a nie każdy rodzic dostarczy do zabrania napój dziecku. Bidony mają różne kolory oraz kształty. Możez sprawdzić ofertę tutaj (KLIK)

Długopisy, które uszczęśliwią każdą przedszkolankę oraz rodzica. Na długopisie oprócz logo można również umieścić np. numer kontaktowy. Notesiki z kartkami samoprzylepnymi- łatwo się odrywa i można zaznaczyć nimi ważne sprawy ( DŁUGOPISY & NOTESY )

Już na sam koniec podpowiemy ostatni gadżet- magnes reklamowy na lodówkę. Może być w formie wizytówki lub dowolnego kształtu. Doskonale sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego ale jako szybki kontakt do Państwa. Wystarczy na magnesie podać numer kontaktowy, adres e-mail – zawsze będzie pod ręką przyczepiony do lodówki.(KLIK)