Grawer na długopisie

13-03-2020

grawerowanie długopisów Jednym z bardziej popularnych gadżetów reklamowych są długopisy. Są stosunkowo tanie, efektowne a przede wszystkim przydatne. Długopis jest doskonałym nośnikiem reklamy. Długopis z grawerem ( logo firmy, strona www, hasło reklamowe itp.) budują lojalność i świadomość marki. Przy każdym użyciu długopisu przez naszego klienta lub potencjalnego klienta będzie miał kontakt z naszym przekazem. Używając gadżetów reklamowych nieświadomie wpisuje nam się w pamięć logo, nazwa lub hasło.

Między długopisami plastikowymi a tymi metalowymi z grawerem nie ma zbyt dużej różnicy cenowej. Pojawia się znacząca różnica wizualna gdyż długopis metalowy z grawerem jest produktem eleganckim i wytrzymałym a sam materiał jest solidny, mocny i ciężki.

Dzięki nowoczesnej technologii zdobienia laserowego można uzyskać tani gadżet reklamowy. Wcześniej grawer na długopisach był wykonywany ręcznie a więc i taki długopis był bardzo drogi gdyż wymagało dużego nakładu pracy i czasu. W naszej firmie wykonuje to maszyna, która efektownie, szybko i trwale nanosi precyzyjne wzory. Laserowe znakowanie pozwala na dokładne odwzorowanie logo w niezwykle krótkim czasie. Grawerowanie laserowe przynosi wiele korzyści gdyż obniża koszt i czas pracy jak i również konserwację maszyny co zwiększa produkcję minimalizując koszty. Dlatego właśnie metalowe długopisy z grawerem wyglądają elegancko i  prestiżowo przy czym nie kosztują fortuny.

Zalety grawerowania maszynowego:

- brak błędu ludzkiego

- najwyższa jakość zdobienia

- doskonały przy skomplikowanym projekcie

- precyzja, której uzyskanie ręcznie nie było by możliwe

- szybkość oraz wydajność

- minimalizacja kosztów

- nie przynosi strat materiałowych

 

Laser posiada wiązkę, która wykonuje spoiny o wielkości 0,05mm – zapewnia stopień dokładności, który nie jest możliwy do uzyskania inną metodą. Logo, obraz lub napis może wyglądać dokładnie jak na projekcie bez straty jakości i precyzji.