Identyfikacja pracowników

16-07-2020

Recepcjonista, pielęgniarka, ochroniarz czy urzędnik to tylko niektóre zawody z długiej listy, które często korzystają z identyfikatorów. Podczas wykonywania obowiązków służbowych w przypadku, niektórych instytucji wymagane jest noszenie identyfikatora pracowniczego. Identyfikatory są warunkowane regulaminem oraz bezpieczeństwem pracy. Dzięki identyfikatorowi firmowemu nikt z zewnątrz nie podszyje się pod pracownika. Ułatwia to również kontakt pomiędzy firmą a klientem- informuje do kogo klient może się zwrócić, uzyskać poradę.

Identyfikator firmowy dla pracowników niewielkim kosztem podnosi prestiż przedsiębiorstwa. Dobrze dobrany znacznik wraz z umieszczonym logo zwykłą koszulę przekształca w odzież firmową oraz pomaga odróżnić pracownika od osób trzecich. Identyfikatory świetnie sprawdzają się w dużych firmach gdzie nie wszyscy pracownicy się znają oraz w mikro i mini przedsiębiorstwach. Poprzez eleganckie identyfikatory pracownicy zyskują w oczach klienta prestiż oraz wiarygodność jako partner biznesowy.

Identyfikator pracowniczy jest wykonany z laminatu z grawerem, taka forma przywieszki jest profesjonalna oraz reprezentatywna. Zawieszka posiada z tyłu klips z agrafką, który umożliwia bezpieczne przypięcie w dowolnym miejscu. Identyfikator można przypiąć do klapy marynarki lub kieszeni.