Magnesy reklamowe

31-10-2019

magnesy Każdy z nas korzysta kilka razy dziennie z lodówki lub obok niej przechodzi. Zaczynasz dzień od porannej toalety a potem kawka i do lodówki. Każda domówka również kończy się w kuchni. Podświadomie zapamiętujemy co na niej jest i zwracamy uwagę. Dlatego to na lodówce umieszczamy najważniejsze rzeczy. Najłatwiej komuś zapaść w pamięć podprogowo- niby przypadkiem.

W wielu przypadkach gdy firma planuje kampanię reklamową chce dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów. Wymaga często tego rynek i konkurencja. Gadżety w tym wypadku muszą zostać zakupione w odpowiedniej ilości aby spełniły swoją funkcję. Dlatego magnesy reklamowe są doskonałym rozwiązaniem. Na powierzchni można umieścić grafikę, dane kontaktowe lub hasło kampanii. Koszt magnesów pozwala na bezpieczne przeprowadzenie akcji promocyjnej i pewność iż każdy potencjalny klient otrzyma gadżet.

Ciekawy kształt podnosi atrakcyjność. Posiadamy taką możliwość by magnes był atrakcyjny dla oka i wytniemy go po dowolnym kształcie. Można stworzyć serię magnesów o różnych kształtach , które będą do siebie pasować i nawiązywać do kampanii firmy. Kształt magnesu może nawiązywać do działalności firmy lub jej produktów.

Magnes trzymany na lodówce pozwala również na szybkie odszukanie danych kontaktowych. Wizytówek dostajemy kilkaset rocznie- nie trzymamy ich tylko wyrzucamy- wizytówka w formie magnesu nie zostanie wyrzucona a umieszczona na lodówce. Jest to sprytny pomysł na przekazanie danych i nawiązanie stałej relacji.