Mundurki szkolne- u nas możesz zamówić

24-10-2019

Mundurek szkolny to ujednolicony strój uczniów w szkole- jest to ubranie szkolne dzieci i młodzieży. Odzież ta ma spokojny i profesjonalny wygląd. Rodzaj odzieży jest ogólnie ustalany przez dyrekcję lub radę rodziców. Mundurki szkolne mogą składać się z spodni, marynarki, koszuli, t-shirtu, bluzy z kapturem lub bez.

W Polskich szkołach noszenie mundurku jest nieobowiązkowe- dotyczy to szkół publicznych – finansowanych z budżetu Państwa. Mundurki określają jak może ubierać się młodzież, a jak nie powinna. Mundurki szkolne zacierają granice klasowe oraz pomagają w identyfikacji, wprowadzają ład i porządek oraz zapewniają większe bezpieczeństwo. Każdy mundurek ma logo, herb lub tarczę danej szkoły.

Od wielu lat ubieramy szkoły na ternie Polski, w szczególności naszego miasta gdzie uczniowie między innymi Szkoły Podstawowej 22 wykonują nadruki logo oraz Zespół Szkół nr 4 w Tychach im. Gustawa Morcinka, który zaopatrza się w koszulki na pasowanie ucznia oraz gadżety dla młodzieży. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie- zapraszamy po uzyskanie szczegółowych informacji. 

Poniżej nasze propozycje mundurków szkolnych

 

KOSZULKA POLO

mundurek szkolny koszulka polo

Idealnym produktem, przystosowanym do wykorzystania w szkole jest koszulka polo. Koszulka jest zapinana na guziczki oraz posiada kołnierz. Koszulkę polo można używać na co dzień. Logo umieszczane jest na lewej lub prawej piersi. Koszulka polo jako mundurek szkolny jest doskonałą opcją gdyż jest to odzież łatwa w utrzymaniu, dobrze się pierze i długo zachowuje swoje walory.

 

T-SHIRT

mundurek szkolny t shirt

Podstawowa część garderoby, koszulka może być częścią mundurka szkolnego, stroju na WF lub jako podkoszulka w chłodniejsze dni. Koszulka jest łatwa w utrzymaniu, bawełniana z możliwością nadruku w dowolnym miejscu. W przypadku mundurków szkolnych zazwyczaj umieszcza się duże logo na przodzie koszulki lub na piersi.

 

BLUZA

bluza szkolna mundurek szkolny

Bluza to dzież wierzchnia używana jako mundurek w okresie jesienno- zimowym. Bluza może posiadać kaptur lub występować w wersji bez kaptura. Bluza jako mundurek szkolny może mieć również wszyty zamek. Bluzy są podstawowym elementem ubrania, nadają się do noszenia na co dzień jak i również na wydarzenia sportowe. Bluza może być mundurkiem szkolnym lub jego częścią. Bluzy są bawełniane klasy premium o wysokiej gramaturze. Nadruk na bluzie logo szkoły można wykonać w dowolnym miejscu- zazwyczaj wybierany jest przód bluzy na piersi.

 

W calu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@koszulkolandia.eu lub produkcja@koszulkolandia.com