Koszulki dla OCHRONY

08-10-2019

Od kilku lat współpracujemy z agencjami ochrony tworząc koszulki. To ważne by każdy pracownik był oznaczony, by łatwo go można było odnaleźć w tłumie. Dlatego agencje najczęściej decydują się na proste t-shirty z białym lub żółtym napisem OCHRONA na lewej piersi oraz tyle. Koszulki są z 100% bawełny pozwalającej oddychać podczas pracy, łatwo odprowadza wilgoć oraz szybko schnie. Są to tanie koszulki dla ochrony- idealne rozwiązanie niskobudżetowe np na imprezę masową.   Agencje ochrony zazwyczaj wybierają koszulki czarne z krótkim rękawem. W swojej ofercie posiadamy pakiety koszulek jak i przygotowujemy indywidualne oferty. Często również wykonujemy nadruki dla ochrony na koszulkach polo lub koszulkach wizytowych/biznesowych - odzież jaką agencja potrzebuje jest uzależniona od chronionego mienia.

Oprócz koszulek wykonujemy kamizelki odblaskowe ( żółte lub pomarańczowe) z nadrukiem metodą sublimacji. Sublimacja zapewnia trwały i niewyczuwalny nadruk. Na kamizelce można umieścić swoje logo lub napis ochrona. Jest możliwość wykonania nadruku z tyłu kamizelki lub z przodu ( na obu piersiach), kamizelki pełnią funkcję ostrzegawczą, identyfikacyjną. Na wielu obiektach jest wymóg posiadania kamizelki odblaskowej.

polar ochronaWykonujemy również haft komputerowy- sprawdza się w przypadku znakowania polarów (klik). Polar jest jednym z podstawowych ekwipunków dla ochrony na jesień/wiosnę. Taki haft prezentuje się elegancko oraz trwale. Oprócz haftu na polarach - napisu ochrona możemy wykonać również logo klienta lub dodatkowy napis. Maszyna haftująca wykona każda grafikę, logo napis. 

 

 

 

Przygotujemy indywidualną ofertę dla Agencji Ochrony - wystarczy do nas napisać biuro@koszulkolandia.eu . Atrakcyjne rabaty oraz pakiety przygotowane specjalnie dla firm.