Outsourcing e-commerce - nowoczesny zdalny sposób na podwyższenie wartości twojego sklepu i oszczędność czasu

22-05-2023

Outsourcing e-commerce w kontekście projektowania grafik, dodawania produktów, pisania opisów czy ustawiania parametrów opcji produktu, polega na zleceniu tych czynności specjalistom zewnętrznym, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie w obszarze e-commerce.

Projektowanie grafik to proces tworzenia atrakcyjnych i profesjonalnych elementów wizualnych, takich jak banery reklamowe, grafiki produktowe, ikony czy infografiki. Specjaliści ds. projektowania grafik mogą dostosować te elementy do konkretnego stylu marki, podkreślając jej unikalność i przyciągając uwagę klientów.

Dodawanie produktów to przeniesienie informacji o produktach z dostarczonych materiałów na stronę sklepu internetowego. Specjaliści w tej dziedzinie mogą wprowadzać i formatować nazwy produktów, ceny, opisy, kategorie, tagi oraz dodawać odpowiednie obrazy lub galerie zdjęć. Mogą również skonfigurować opcje produktu, takie jak rozmiary, kolory czy inne parametry.

Pisanie opisów produktów to tworzenie przekonujących, atrakcyjnych i informacyjnych tekstów, które opisują cechy, korzyści i specyfikacje produktów. Specjaliści ds. pisania opisów mogą dostosować treści do docelowych odbiorców, wykorzystując odpowiednie słownictwo i styl.

Ustawianie parametrów opcji produktu to konfiguracja różnych wariantów, które klient może wybrać podczas zakupu danego produktu. Specjaliści mogą dostosowywać opcje w zależności od konkretnych parametrów, takich jak kolor, rozmiar, pojemność, waga czy inne cechy specyficzne dla danego produktu.

Outsourcing tych działań pozwala sklepom internetowym skupić się na kluczowych aspektach swojej działalności, takich jak strategia, sprzedaż i obsługa klienta, jednocześnie zapewniając wysoką jakość i profesjonalizm w tych obszarach, które są zlecone do wykonania specjalistom zewnętrznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w Agencji Reklamowej Koszulkolandia w Tychach, na pewno znajdziemy interesujące rozwiązania. Działamy lokalnie na terenie Górnego Śląska, w takich miastach jak Tychy, Katowice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Mikołów oraz zdalnie.