Znakowanie ręczników i tekstyliów dla SPA oraz hoteli

13-04-2021

Hotel oraz spa kojarzone są z czystością, pewnym standardem oraz dbałością o szczegóły. Dlatego ważne jest by recepcja lśniła a obsługa była schludna i miła. Istotnym elementem by uzyskać taki standard jest odzież z nadrukiem logo. Recepcjonistka lub recepcjonista powinien posiadać uniform z nadrukowanym lub wyhaftowanym logotypem, taki strój ponosi renomę oraz wywołuje skojarzenie elegancji oraz profesjonalizmu.

Pozostaw dobre wrażenie na długo

Należy wykorzystać tekstylia, które są dostępne w hotelu oraz SPA i wykonać na nich znakowanie. Znakowanie ręczników, szlafroków hotelowych/ SPA pozwoli na miłe zaskoczenie swoich gości. Oznakowanie ręczników, szlafroków, pościeli lub odzieży dla hotelarstwa jest banalnie proste. Proszę zebrać materiały jakie chcecie Państwo oznakować i się z nami skontaktować. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie dobierzemy odpowiedni nadruk, haft do oznakowania produktów.

Już od wielu lat z dumą pomagamy hotelom oraz SPA w niebanalny sposób zwracać na siebie uwagę i pozostawać w świadomości gości na długo po zakończonym pobycie. Jeśli jeszcze nie oznakowałeś odzieży, ręczników i innych gadżetów w swoim hotelu to koniecznie skontaktuj się z nami. Z dbałością o szczegóły i indywidualnym podejściem postaramy się pomóc Twojej firmie by jak najlepiej rozwijać swój biznes.